Všechny kategorie

COWON Plenue M2 128GB Titanium Silver přehrávač

>>>>>
PLENUE M2 Vyspělý HD zvuk bez omezení Filozofií řady přehrávačů PLENUE je cílit na studiovou kvalitu zvuku a neustále ji rozvíjet. Přehrávač PLENUE… další informace
Vaše cena: 11 737 Kč
Značka:COWON
Kód8809290183132
DostupnostSkladem
Nejprve zvolte variantu
PLENUE M2
Vyspělý HD zvuk bez omezení
Filozofií řady přehrávačů PLENUE je cílit na studiovou kvalitu zvuku a neustále ji rozvíjet. Přehrávač PLENUE M2 je vrcholem ve špičkových technologiích zvuku, co se týče věrné reprodukce zvuku blízké původní studiové nahrávce. Jako následovník přehrávače PLENUE M poskytuje přesně vyladěné zvukové podání a ještě lepší HD zvuk. PLENUE M2 obsahuje stereofonní převodník Burr-Brown PCM1795 (24 bitů/192 kHz) využívaný v nejlepších Hi-Fi aparaturách s těmi nejlepšími parametry SNR, THD+N a přeslechu, jaké jsou třeba pro přehrávání prvotřídní hudby z kvalitních zdrojů. Jako pokračovatel prestižní řady PLENUE poskytuje model M2 posluchačům veškeré zážitky, jaké byly do hudby vloženy.
Nejlepší výkon při přehrávání HD zvuku – SNR 120 dB, THD+N 0,0007 %, přeslech –130 dB
Přehrávač PLENUE M2 uvádí ty nejlepší technické parametry pro poslech HD zvuku. Špičkovými hodnotami parametrů se řadí do nejvyšší třídy ve své kategorii. U zvukových zařízení jsou nejdůležitějšími parametry SNR (120 dB), THD+N (0,0007 %) a přeslech (–130 dB). Zařízení má také vynikající výstupní výkon (2 Vrms), díky němuž umožňuje používat vysokoimpedanční Hi-Fi sluchátka bez samostatného zesilovače. Díky osazení vysoce přesných hodin TCXO a výjimečné hodnotě fázového kolísání 1,0 ps dosahuje PLENUE M2 stabilně výborných výkonů za všech podmínek.
Vysoce výkonný zesilovač pro skutečný HD zvuk
Aby byl zvuk v HD kvalitě opravdu živý a bohatý, je pro prvotřídní přijímače nezbytný vysoce výkonný a optimalizovaný zesilovač. Obvody v PLENUE M2 jsou odborně navrženy a doplněny nejmodernějšími technologiemi pro zpracování zvukového výstupu tak, aby přehrávač zajišťoval co nejlepší výstupní výkon potřebný pro optimální produkci přijímače. Lze tak použít prvotřídní vysokoimpedanční sluchátka, která se jinak jen těžko obejdou bez samostatného zesilovače. Kromě toho je podání basů a výšek vynikající díky propracovanému vyladění zvuku. Jasný zvuk je patrný u celé řady přijímačů.


Vysoká hodnota SNR – nezbytný parametry pro HD zvuk
Když posloucháme hudbu, přejímá zvukový signál nechtěný šum vznikající při zpracování signálu na výstupu, což vede ke zkreslení původního signálu. Tento jev lze vyjádřit číselnou hodnotou SNR (poměr signálu ku šumu). SNR vyjadřuje podíl úrovně požadovaného signálu k úrovni šumu na pozadí. Je to jedno z rozhodujících kritérií, které lze porovnávat při posuzování zvukového výkonu jednotlivých zařízení.
Je-li rozdíl mezi dvěma zařízeními 6 dB, představuje to rozdíl 1 bitu v rozlišení digitálního signálu. Například zařízení s hodnotou 113 dB ztrácí více než 1 bit digitálního signálu rozlišení, což je více než dvojnásobný rozdíl výchylky rozlišení v porovnání s PLENUE M2 s hodnotou 120 dB.
Proto je nezbytné, chcete-li si plně vychutnat HD zvuk, aby mělo zařízení výtečnou hodnotu SNR. Se špatnými hodnotami SNR a THD zařízení nezvládne dokonalou reprodukci 24bitového zdroje, takže pak nepoznáte rozdíl mezi přehrávání 24 a 16bitového zdroje. Firma COWON se intenzivně věnuje výzkumu a vývoji, aby její zařízení dosahovala nejlepších SNR, THD atd. PLENUE M2 nahrazuje základní technické parametry vyspělými a nabízí tak uživatelům opravdový zážitek z poslechu HD zvuku.


Skutečný původní zvuk – vysoké rozlišení 24 bitů/192 kHz
Zvuk zaznamenaný ve studiu v 24bitové/192kHz kvalitě poskytuje nejlepší zážitek, nedochází u něj ke ztrátě signálu a má vynikající rozlišení. Vychutnejte si opravdový HD zvuk prostřednictvím přehrávače PLENUE M2, který bez kompromisů splňuje požadavky umělců i techniků.


Srdce PLENUE M2 – vestavěný špičkový zvukový převodník Burr-Brown PCM1795
Použitím luxusního převodníku Burr-Brown PCM1795, který se nasazuje do špičkových výrobků, přehrávač prozrazuje, že nabízí nejlepší možný zvuk. PCM1795 patří k nejkvalitnějším zvukovým DAC, které plně podporují DSD a také 24 bit/192 kHz PCM. PLENUE M2 používá PCM 1795 proto, aby přehrával přirozený zvuk skutečné hudby.


Vyladění fyzických omezení času a prostoru – JetEffect 7
I u původního zvuku mají reproduktory a sluchátka tendenci vytvářet prodlevu vysokofrekvenčního pásma výrazněji než v pásmu nízké frekvence. Technologie JetEffect 7 a BBE+ čelí tomuto jevu tak, že vyrovnávají zkreslení, aby zvuk zněl jako při živém vystoupení. JetEffect je dokonalejší verzí JetEffect 5 s vyšším výkonem. Používá 10pásmový ekvalizér a EQ filtr, který uživateli umožňuje upravovat vybrané frekvenční pásmo dle jeho požadavků. Užijte si optimální zvuk za všech okolností s nově přidaným efektem sboru a různými 66 přednastaveními.Spojení krásného vzhledu a kvalitního zvuku v celokovovém těle
Přehrávač PLENUE M2 na rozdíl od dalších výrobků používajících kovové části, je celý vyroben z kovu zpracovaného technologií tažení hliníku. PLENUE M2 má špičkový design a zároveň kvalitní zvuk s nízkou úrovní šumu, a to vše v celokovovém těle, které funguje jako elektrické uzemnění. Bezešvý a elegantní vzhled PLENUE M2 uspokojí jak po stránce vzhledu, tak kvality zvuku.


Zážitek z HD zvuku prostřednictvím PC USB DAC
Tím, že PLENUE M2 obchází zvukovou kartu počítače, která vytváří šum, umožňuje funkce USB DAC používat PLENUE M2 připojený k počítači jako externí zvukovou kartu. Při přehrávání souborů na PC je PLENUE M2 převádí na jasný a čistý zvuk, takže si můžete vychutnávat HD zvuk, aniž byste museli hudební soubory přenášet na přehrávač.


Enough Space for Quality Sound Source - Support up to 328GB memory
Since high-quality sound files recorded in studio are not compressed to preserve all the information, the High Fidelity audio device requires a large amount of storage space. PLENUE M2 comes with a 128GB high speed internal memory, which is large enough to facilitate high quality audio files. In addition, the storage capacity of the device can be extended up to 328GB by adding 200GB microSD card to its slot at the moment.
Dostatek prostoru pro kvalitní zdroje zvuku – podpora až 328 GB
Protože ve studiu nahrané zvuky s vysokou kvalitou nejsou komprimované, aby byla zachována veškerá informace, vyžadují Hi-Fi zvuková zařízení velké množství paměti. Přehrávač PLENUE M2 je dodáván se 128 GB vysokorychlostní vnitřní paměti, která je dostatečná pro práci s kvalitními zvukovými soubory. Kromě toho lze kapacitu zařízení vmžiku rozšířit až na 328 GB vložením 200GB microSD karty.
COWON
Firma COWON je uznávaným výrobcem digitálních zařízení a kvalitních zvukových přehrávačů již více než 20 let. Veškeré procesy od návrhu po výrobu jsou s velkou pečlivostí prováděny v Koreji a díky tomu firma COWON zůstává mezi předními světovými výrobci. Vyzkoušejte jedinečné technologie, které přináší COWON, Digital Pride.
Balení
barva platinová stříbrná
obsah přehrávač PLENUE M2, kabel microUSB, stručný průvodce, záruční list


Technické údaje
kapacita vestavěná paměť 128 GB*, externí paměť microSD SDXC (max. 200 GB)**
displej 3,7" dotykový AMOLED (480x800)
rozměry 69,0 x 117,3 x 13,4 mm (š x v x h)
hmotnost 188 g
pouzdro pevné celokovové pouzdro
tlačítka vypínač, přehrávání/pozastavení, hlasitost +/–, vpřed/vzad, víceúčelové tlačítko
procesor ARM Cortex A9 1,2 GHz dvoujádro
formáty souborů DXD / DSD (DFF, DSF) / FLAC / WAV / AIFF / ALAC / APE / MP3 / WMA / OGG / WV / TTA / DCF
DXD: ~ 352,8/384 kHz (vzorkování 1/2)
DSD: ~5,64 MHz (DSD64, DSD128)
FLAC, WAV, AIFF, ALAC, WV (WavPack), TTA: ~24bit/192 kHz
– 352,8/384 kHz FLAC, WAV vzorkování 1/2
– 32bit WAV s plovoucí řádovou čárkou, podpora WAV Tag
– podpora převzorkování 5.1 k.
zvukové kodeky MP3: MPEG 1/2/2.5 Layer 3, ~320 kbps
WMA: ~320 kbps, ~48 kHz
APE: poměry komprese rychlá, normální, vysoká (~24bit/192 kHz)
OGG: ~Q10, ~44,1 kHz
informace o stopě list CUE, SACD ISO (2 k.)
texty skladeb LRC, LDB, Lyrics3, ID3 Tag Lyrics (časová informace ano/ne)
JetEffect 7 66 přednastavení (50 přednastavení + 16 uživatelských)
EQ 10pásmový ekvalizér (EQ Filter)
BBE+ BBE, Mach3Bass, 3D Surround, MP Enhance
zvláštní efekty sbor (8 režimů), ozvěna (9 režimů)
zvuk DAC Burr-Brown PCM1795
SNR 120 dB
THD+N 0,0007 % (24 bit, 48 kHz)
přeslech stereo –130 dB
výstup 2 Vrms
výstupní impedance 1 ?
hlasitost 140 úrovní
hodiny přesné hodiny TCXO (fázové vibrace 1,0 ps)
napájení akumulátor vestavěný nabíjecí lithium-polymerový akumulátor 3 000 mAh / 3,7 V
doba přehrávání zhruba 9 hodin (MP3) / 8,5 hodiny (24bit, 96 kHz, FLAC) ***
doba nabíjení zhruba 4 hodiny (s micro USB adaptérem 5 V/2 A a více)
výstup sluchátkový jack 3,5 mm / optický výstup 3,5 mm
přehrávač nastavitelný vzhled obrazovky přehrávání, analogový ukazatel úrovní, maticový průzkumník, oblíbené skladby
požadovaný počítač procesor Pentium III 500 MHz a rychlejší
OS Windows 10 / 8 / 7 / Vista / XP / 2000 / ME : podpora všech funkcí
MAC OS 10.x/Linux 2.4 a vyšší: podpora přenosu souborů
zásuvka USB vysokorychlostní 2.0 (doporučeno)* Skutečná kapacita se může lišit, poněvadž část paměti využívá systém výrobku.
** Mohou se vyskytnout potíže s kompatibilitou karet různých výrobců.
*** Uvedená doba je měřena dle standardních testů výrobce a může se lišit od skutečné doby přehrávání.
stříbrná
Technické parametry
Kapacita
128 GB
Funkce
dotykový displej
Hmotnost
188 g
Doba provozu
9 hod.
Výška
69 mm
Šířka
117 mm
Hloubka
13,4 mm
Ke stažení