Všechny kategorie

Cowon Plenue R2 HIFI FLAC přehrávač Bluetooth Platinum Black

>>>>>
Cowon Plenue R2 je HIFI FLAC přehrávač s bluetooth konektivitou a dotykovým AMOLED displejem další informace
Běžná cena: 15 490 Kč Ušetříte: 970 Kč Vaše cena: 14 520 Kč
Značka:COWON
Kód8809290183781
DostupnostSkladem
Nejprve zvolte variantu
Věrni firemnímu mottu „DIGITAL PRIDE“, představuje známá korejská firma COWON nový přírůstek do své digitální rodiny.


PLENUE R2 vyniká moderními tvary a všestranností, která exceluje v řadě oblastí, s podporou HD zvuku, Bluetooth konektivitou a vyváženým 2.5 mm výstupem.
Dále nabízí až 20 hodin nepřetržitého přehrávání a indikaci LED diodami, které mění svou barvu v závislosti na zdroji zvuku.


Pociťte rozdíl v dokonale reprodukovaném HD zvuku v přístroji PLENUE R2, další evolucí v řadě PLENUE.
Přístroj je vybaven digitálním převodníkem (DAC) CS43131 X 2 (Dual DAC), navrženým pro špičkové audiosystémy Hi-Fi a může tak poskytovat vynikající zvuk. Je vybaven nejmodernější architekturou Texas Instruments a špičkovou konverzí DirectPath, která věrně reprodukuje nejen 24 bitové, 192kHz zdroje PCM, ale také formáty DSD a DXD s vysokým rozlišením. Vyvážený výstup účinně blokuje šum generovaný při přenosu signálů přidáním signálů "mimo fázi" k nevyváženým výstupním signálům. Protože současně přenáší dva typy signálů, PLENUE R2 posiluje výstupní signál pro jasnější a ostřejší reprodukci původního zvuku. PLENUE R2 využívá vyvážený výstup pro nezkreslenou reprodukci originálního zvuku.
JetEffect 7 a BBE+ umožňují současně úpravu zkreslení zvuku a fáze zapříčiněnou buď fyzickými omezeními přijímače nebo prostředí a zvuk je tak přehráván v kvalitě co možná nejbližší studiové nahrávce. Kromě toho si uživatelé mohou připravit vlastní, jim vyhovující zvuk prostřednictvím filtrů BBE+ , EQ a Special Effekt zvukovými bankami. K mání je 66 presetů0 .


PLENUE R2 podporuje Bluetooh konektivitu. Nyní můžete využívat PLENUE R2 prostřednictvím všech sluchátek nebo reproduktorů, které podporují technologii Bluetooth a můžete si tak vychutnat bohatou kvalitu zvuku s větším rozsahem. Přístroj vám přinese nejen bezkonkurenční věrnost podání zvuku, ale také je vyroben z kvalitních materiálů s dobře čitelným 3,7“ širokým AMOLED displejem s dotykovým ovládáním.


Rychlý dvoujádrový procesor PLENUE R2 nabízí rychlejší a spolehlivější systém implementací dvoujádrového procesoru a optimalizací softwaru. Dvoujádrový procesor Cortex A9 1,2 GHz, používaný v různých inteligentních zařízeních, je vybaven zařízením pro maximalizaci rychlosti a výkonu při zavádění, pro ovládání GUI s vysokým rozlišením a pro přehrávání velkoobjemového zvukového zdroje bez jakéhokoli zatížení.
černá
Technické parametry
Kapacita
128 GB
Funkce
dotykový displej
Hmotnost
154 g
Doba provozu
20 hod.
Výška
112 mm
Šířka
61 mm
Hloubka
13,9 mm