Všechny kategorie

EDIFIER MG300 Bluetooth reproduktor

Bluetooth 5.3 reproduktor, stylový design, fantastická kvalita zvuku. další informace
Vaše cena: 1 799 Kč
Značka:EDIFIER
Kód6923520269327
DostupnostSkladem
Nejprve zvolte variantu
Reproduktor Edifier MG300 je perfektní kombinací funkčnosti a stylového designu. S 52 mm ovladači poskytuje fantastickou kvalitu zvuku. Nabízí také 2 režimy přehrávání.
Užijte si spolehlivé připojení Bluetooth 5.3 a pomocí vestavěného mikrofonu můžete volně komunikovat se svými přáteli. Zařízení je napájeno kabelem USB.
Má také vestavěnou zvukovou kartu a je vybaven dynamickým podsvícením RGB.


Různé možnosti připojení
K reproduktoru se můžete připojit dvěma způsoby. Pokud chcete, použijte kabel USB. MG300 má vestavěnou zvukovou kartu, takže je ideální i pro počítače s jediným dostupným USB portem. Raději bezdrátově? Připojte se k reproduktoru pomocí spolehlivého Bluetooth 5.3, který zajišťuje rychlý a stabilní přenos s dosahem až 30 m.


Fantastická kvalita zvuku
Vychutnejte si vynikající kvalitu zvuku, když posloucháte hudbu nebo hrajete hry. MG300 je vybaven 2 52 mm ovladači. Každý z nich byl profesionálně naladěn 30krát a má výkon 2.5 W. To umožňuje přírodní, ale ostré výšky, stejně jako hluboké, silné basy.


2 režimy přehrávání
Přizpůsobte reproduktor tak, aby vyhovoval vašim potřebám, a dopřejte si nezapomenutelný zážitek. MG300 vám umožní vybrat si ze 2 režimů přehrávání. Hudební režim zdůrazňuje vokály a poskytuje fantastickou kvalitu zvuku při poslechu písní. Herní režim je ideální pro hraní her. Díky tomu jsou všechny druhy detailů slyšitelnější.


Ohromující design
Model MG300 poskytuje nejen skvělou kvalitu zvuku, ale také skvěle vypadá na vašem stole. Je vybaven barevným podsvícením RGB, které mu dává moderní herní charakter. Má také stylovou kovovou síťovinu a pohodlné použití silikonových knoflíků. Další protiskluzové podložky dodávají zařízení stabilitu, kterou potřebuje. K dispozici je také až 6 režimů podsvícení.


Vestavěný mikrofon
Překvapení tím nekončí! Reproduktor MG300 je také ideální pro hraní v síti. Byl vybaven malým mikrofonem, který vám umožní bez problémů mluvit s ostatními hráči. Speciální křemíkový kryt navíc izoluje vnější vibrace, takže si během hlasových hovorů můžete vychutnat křišťálově čistý zvuk. S Edifier si můžete být jisti, že vás ostatní členové týmu dokonale uslyší!Barva: černá.
Konektivita: USB-A (se zvukovou kartou), Bluetooth.
Verze Bluetooth: 5.3.
Driver: 52 mm.
Výstupní výkon (s limitem zkreslení: 2,5 W+2,5 W.
Frekvenční rozsah: 80 Hz.
Hladina hluku: 25 dB (A).
Vstup: 5V-1A.
Hmotnost: 0,9 kg.
Podsvícení: RGB.
Technické parametry
Typ připojení
USB
Funkce
s mikrofonem
Výkon
2,5 W + 2,5 W
Citlivost
25 dBA
Typ zařízení
herní
Barva
černá