Všechny kategorie

EDIFIER GX07 Herní TWS sluchátka šedá

Herní TWS sluchátka, bluetooth 5.0, dosah až 10 m, odolnost IP54, ochranné a nabíjecí pouzdro. další informace
Vaše cena: 4 599 Kč
Značka:EDIFIER
Kód6923520242887 
DostupnostSkladem
Nejprve zvolte variantu
Edifier TWS HECATE GX07 sluchátka
Pozměňte své hraní na zcela novou úroveň s herními sluchátky Edifier GX07. Nabízí 2 režimy provozu a hybridní potlačení hluku ANC. A co víc, poskytuje křišťálově čistý zvuk a s pouzdrem vydrží až 26 hodin.


Křišťálově čistý zvuk
Sluchátka používají 8mm ovladače a podporují zvukové kodeky HD (AAC, LHDC). A co víc, mají vynikající akustickou konfiguraci a rozšířené zvukové pole. To vše přispívá k vysoce kvalitnímu zvuku bohatému na detaily. Hudební režim posouvá váš hudební zážitek na zcela novou úroveň!


Speciálně pro hráče
Zažijte skutečný sound diving. Edifier GX07 využívá speciální efekt k zesílení zvuku kroků a výstřelů, což vám dává výhodu nad svými soupeři! Sluchátka mají také velmi nízkou latenci (60 ms), což zajišťuje dokonalou synchronizaci mezi obrazem a zvukem. Aktivujte herní režim pro dokonalý herní zážitek!


Pokročilé potlačení hluku
Sluchátka jsou vybavena 6 mikrofony (3 každý) s podporou hybridní technologie potlačení šumu ANC. Mohou snížit okolní hluk až na -38 dB. Získáte také vyměnitelné náušníky ve 3 velikostech pro skutečné pohodlí. K dispozici je také režim Ambient Sound, který vám umožní slyšet vše, co se děje kolem vás - i při poslechu hudby nebo hraní her.


Komunikujte efektivně
Hodnotu přesné a okamžité komunikace s vaším týmem v online hrách nelze podceňovat. Každé sluchátko má 3 vestavěné mikrofony, takže efektivně shromažďuje váš hlas a předává jej vašim partnerům. A co víc, potlačení šumu zajišťuje, že můžete mluvit v hlučných, přeplněných místech.


Efektivní napájení
Zařízení čerpají energii z výkonných baterií, které poskytují až 5 hodin výdrže baterie (až 6,5 hodiny při vypnutém ANC). Nabíjecí pouzdro prodlužuje tuto dobu na 20 a 26 hodin.


Větší kontrola s aplikací
Chcete větší kontrolu nad GX07? Stáhněte si bezplatnou aplikaci Edifier Connect z Google Play nebo App Store! Pomocí aplikace můžete pojmenovat svá zařízení, změnit nastavení a vybrat provozní režim. V aplikaci můžete také povolit detekci do uší a nastavit dobu automatického vypnutí sluchátek.


Funkční, moderní design
GX07 byly navržen ala ultra-moderní styl. Futuristický, originální design s podsvícením RGB jim dává jedinečný herní charakter. Pouzdro používá indukční Hallovy senzory, díky čemuž je otevírání velmi snadné a pohodlné. Sluchátka je také možné ovládat pomocí dotykových panelů. Sázejte na kombinaci kvality a funkčnosti s mimořádným designem!


Sada obsahuje:
Sluchátka.
Nabíjecí pouzdro.
3 x vyměnitelné gumičky (velikost S, M a L).
Nabíjecí kabel.
Obal.
Uživatelská příručka.


Specifikace:
Model: GX07
Barva: Šedá.
Provozní doba: (potlačení hluku zapnuto) až 5 h (sluchátka) + 15 h (pouzdro).
Provozní doba: (vypnuto potlačení hluku) až 6,5 h (sluchátka) + 19,5 h (pouzdro).
Vstup: 5 V 200 mA (sluchátka), 5 V 1 A (pouzdro).
Driver: 8 mm.
Verze Bluetooth: 5.0.
Profily Bluetooth: HFP, A2DP, AVRCP.
Dozsah: až 10 m.
Odolnost: IP54.
Audio kodeky: SBC, AAC, LHDC.
Frekvenční rozsah: 20 Hz - 20 kHz.
SPL: 94 ±3 dBspl (A).
Nabíjecí port: USB-C.
Doba nabíjení: cca1 hodina (sluchátka), cca 1 hodina (pouzdro).
Impedance: 24 OHM.
Mikrofony: 6 (3 každé sluchátko).
Technické parametry
Typ připojení
bluetooth
Funkce
s mikrofonem
Typ sluchátek
do ucha (špunty)
Barva
šedá