Všechny kategorie

Princess 183022 Horkovzdušná fritéza 3,2 l

Horkovzdušná fritéza o objemu 3,2 l, digitální ovládání, displej, 8 automatických programů, příkon 1300 W další informace
Vaše cena: 1 499 Kč
Značka:Princess
Kód8712836986367
DostupnostSkladem
Nejprve zvolte variantu
Princess 183022 Horkovzdušná fritéza 3,2 l. Tento skvostný pomocník je nezbytným prvkem pro každého, kdo touží po zdravější verzi oblíbených pokrmů bez zbytečného oleje a tuku.


Nechte se unést moderním designem a digitálním ovládáním. S osmi přednastavenými programy připravíte vše od křupavých hranolků po šťavnaté kuřecí kousky. A to vše s vědomím, že váš oběd či večeře bude o poznání zdravější.


Digitální displej vám umožní nastavit teplotu od 80 do 200 °C s takovou přesností, že každý pokrm bude dokonale připravený podle vašich preferencí. Vyjímatelná nádoba s nepřilnavým povrchem zajišťuje snadné vyjmutí potravin i čištění, zatímco automatické vypnutí přidává na bezpečnosti a pohodlí.


Zapomeňte na staré a těžkopádné fritézy, které zaplavují vaši kuchyň nepříjemnými pachy a zbytečným olejem. S Princess 183022 se vaše kuchyně stane místo, kde se zdravé vaření snoubí s dokonalou chutí.


5 přesvědčivých a persuasivních odrážek s největšími benefity produktu:
1. Zdravější vaření bez oleje - Snižte příjem tuků a užijte si lehčí variantu vašich oblíbených pokrmů díky inovativní horkovzdušné technologii.
2. Digitální ovládání s 8 programy - Jednoduchý výběr z přednastavených programů pro perfektní výsledky bez námahy a zdlouhavého nastavování.
3. Nepřilnavý povrch pro snadnou údržbu - Zapomeňte na zdlouhavé čištění; fritéza Princess je navržena pro maximální pohodlí při údržbě.
4. Bezpečné používání s automatickým vypnutím - Bez obav z přepálení jídla nebo nehod v kuchyni, fritéza se sama vypne, když je to potřeba.
5. Nastavitelná teplota pro rozmanité vaření - Ať už máte chuť na něco jemného nebo křupavého, s nastavitelnou teplotou dosáhnete vždy dokonalého výsledku.


Specifikace:
Horkovzdušná fritéza.
Digitální ovládání.
Displej.
Nepřilnavý povrch.
Automatické vypnutí.
8 automatických programů.
Vyjímatelná nádoba součástí.
Příkon 1300 W.
Objem nádoby 3,2 l.
Nádoba s nepřilnavým povrchem.
1 fritovací koš.
Nastavitelná teplota od 80 do 200 °C.
Hmotnost 3,5 kg.
Rozměry 35 × 32 × 32 cm (V׊×H).
Černá barva.
Technické parametry
Funkce
časovač
Příkon
1300 W
Objem
3,2 l
Typ zařízení
horkovzdušné fritézy
Výška produktu
350 mm
Šířka produktu
320 mm
Hloubka produktu
320 mm
Hmotnost produktu
3,5 kg