Všechny kategorie

TV, video, audio - Audiosonic

Nizozemská značka AudioSonic je se spotřební elektronikou spjatá už od roku 1972. Přestože něco pamatuje, neztrácí krok s aktuálními trendy. Její elektronika je stylová, výkonná, a protože se soustředí na audio, při poslechu vždy čistá a uspokojující i uši náročných posluchačů. 

Pokud vám název této značky něco říká, není to náhoda. Proslavila se svými gramofony, které dnes již spadají mezi vintage audio přehrávače

Co od této značky najdete v našem sortimentu? Především skvělé radiobudíky.  Ne jen tak ledajaké, ale plné funkcí – jejich displeje jsou stmívatelné, nechají vás dospat, poslouží vám nabíjecím USB portem a ve výčtu bychom mohli pokračovat. Pokud při vstávání sázíte místo na mobil na osvědčenou klasiku v podobě budíku, ten od Audiosonic vám udělá dobrou službu po dlouhá léta.

Nejprodávanější

Audiosonic CL-1463 Rádiobudík, Bluetooth, USB

Tento stylový radiobudík s připojením Bluetooth a FM PLL tunerem s 20 předvolbami, vzbudí Vás tím oblíbenou rozhlasovou stanicí nebo bzučákem. Vybaveno portem USB pro nabíjení, takže váš smartphone můžete snadno nabíjet přes noc. - Bluetooth ®, dosah až: 10 m - FM rádio s PLL ladění a 20 předvolbami - Port USB nabíjecí - Modrý displej 0,6 " - stmívatelný display - Vstávejte s bzučákem nebo rádiem - Sleep switch - Dospávání - Aux-in - Napájení: 2 x 3 Watt - Napětí: 230
1 260 Kč

Audiosonic CL-1476 Rádiobudík

Tento radiobudík je vybaven velkým 2 palcový barevným modře svítícím displejem. Díky digitálnímu tuneru můžete snadno naladit své oblíbené rozhlasové stanice. Radiobudík je také vybaven kalendářem, funkcí pro zrušení buzení o víkendu, opakovaným buzením a funkcí sleep pro usínání. Modrý displej 2,0 "" Stmívatelný display FM rádio s PLL laděním a 10 předvolbami Probuďte se s bzučákem nebo rádiem Duální alarm s zrušením víkendu Sleep Ukazatel vnitřní teploty Baterie pro zálohu (baterie není součástí balení)
840 Kč
Řadit dle:
1 260 Kč
Poslední šance
840 Kč
Poslední šance