Všechny kategorie

EDIFIER MP230 Bezdrátový reproduktor

Bezdrátový reproduktor v retro stylu, bluetooth 5.0, až 16 hodin výdrž. další informace
Vaše cena: 3 149 Kč
Značka:EDIFIER
Kód6923520269211
DostupnostSkladem
Nejprve zvolte variantu
Edifier MP230 Bezdrátový reproduktor
Úspěšná kombinace moderních technologií a retro stylu? Edifier dokazuje, že je to možné! Reproduktor MP230 vypadá mimořádně elegantně a zaručuje vynikající kvalitu zvuku díky 48 mm driverům a zesilovači třídy D. Baterie s dlouhou životností zajišťuje až 16 hodin výdrže na jedno nabití a Bluetooth 5.0 zajišťuje spolehlivé bezdrátové připojení. Zařízení také umožňuje přehrávat hudbu z TF karty nebo pomocí kabelu AUX.


Ohromující zvukový zážitek
Co dělá z modelu MP230 takový zvukový klenot? Jeho stereo akustický systém se skládá ze 2 48 mm driverů a integrovaného duálního pasivního radiátoru. To vše poskytuje rozšířené zvukové pole, ostré výšky, vylepšené basy a bohaté detaily. A co víc, technologie DSP a pokročilý zesilovač třídy D zaručují křišťálově čistý zvuk a bezeztrátovou kvalitu.


Různé možnosti připojení
Volně přehrávejte hudbu ze zdroje podle vašeho výběru. MP230 podporuje Bluetooth 5.0, který poskytuje rychlý a stabilní bezdrátový přenos, delší provozní dobu a větší odolnost proti rušení. Můžete jej také připojit k Vašemu zařízení / přehrávači pomocí kabelu AUX. Můžete také přehrávat hudbu pomocí zvukové karty nebo TF karty.


Mnoho hodin hudby
Nyní můžete snadno poslouchat hudbu i po celý den. Reproduktor je vybaven vysoce kvalitní lithium-polymerovou baterií s kapacitou 2600mAh, která vám umožní přehrávat vaše oblíbené skladby až 16 hodin na jedno nabití. Díky tomu je perfektní nejen doma, ale také na výlet nebo piknik, což vám umožní poslouchat písně, podcasty nebo audioknihy téměř kdekoli.


Praktická a stylová tlačítka
Pohodlné ovládání reproduktoru je možné pomocí speciálně navržených tlačítek, které jsou dokonalou imitací klavírních kláves. Můžete je použít k zapnutí nebo vypnutí MP230, zastavení nebo obnovení přehrávání, spuštění režimu Bluetooth, přepínání skladeb nebo nastavení hlasitosti.


Ideální pro milovníky retro
Design inspirovaný reproduktory 50. a 60. let jistě osloví milovníky retro. Dřevěné pouzdro vypadá nejen velmi elegantně, ale je také příjemné na dotek a minimalizuje akustickou rezonanci, což se promítá do ještě lepší kvality zvuku. A co víc, na spodní straně zařízení jsou speciální podložky, které izolují nežádoucí vibrace a poskytují mu větší stabilitu.


Balení obsahuje:
Reproduktor Edifier MP230.
Nabíjecí kabel.
Audio kabel 3.5 mm (0,8 m).
Návod.
Technické parametry
Typ připojení
AUX
Doba provozu
16 hod.
Typ zařízení
bezdrátové
Barva
hnědá
Výška produktu
80 mm
Šířka produktu
160 mm
Hloubka produktu
108 mm
Hmotnost produktu
0,76 kg
Šířka krabice
215 mm
Výška krabice
110 mm
Hloubka krabice
130 mm
Hmotnost krabice s produktem
1,05 kg