Všechny kategorie

EDIFIER R1280T regálové reproduktory a WiiM Mini Smart Wi-Fi Audio Streamer

Reproduktory o výkonu 42 W (RMS), vstupy: RCA, s Wi-Fi audio streamerem, certifikace Hi-Res audio, podpora Apple Air Play2, online streamování zvuku… další informace
Vaše cena: 4 499 Kč
Značka:EDIFIER
Kód6923520286232
DostupnostSkladem
Nejprve zvolte variantu
Představujeme kombinaci, která posune váš poslech hudby na zcela novou úroveň: EDIFIER R1280T regálové reproduktory společně s WiiM Mini Smart Wi-Fi Audio streamerem. Tato sada nabízí nejen vysoce kvalitní zvuk a vynikající flexibilitu připojení, ale také inteligentní technologie, které transformují každou místnost ve vašem domě na koncertní sál.


EDIFIER R1280T regálové reproduktory: Připravte se na zážitek, který překoná vše, co jste dosud slyšeli z běžných reproduktorů. Díky kombinaci 13mm hedvábných kopulovitých výškových reproduktorů a 4palcových středobasových reproduktorů poskytují tyto reproduktory bohatý, detailní zvuk s hlubokými basy a čistými výškami. Stabilní a odolná MDF skříň snižuje nežádoucí rezonance a zkreslení, což zaručuje čistotu zvuku v každé hlasitosti.


WiiM Mini Smart Wi-Fi Audio Streamer: Tento streamer je pravým srdcem vašeho domácího audio systému. S podporou dvoupásmového Wi-Fi, Bluetooth V5.2, a Hi-Res certifikací, WiiM Mini vám umožní streamovat hudbu ve vysoké kvalitě z vašich oblíbených online služeb jako Spotify, Amazon Music či TIDAL. Díky možnosti ovládání hlasem skrze Alexa nebo Apple Siri a aplikacím jako Spotify Connect, je používání tohoto zařízení maximálně pohodlné a intuitivní.


Proč si vybrat tento set?
1. Vynikající kvalita zvuku: Užijte si čistý, detailní zvuk s bohatými basy díky kvalitním komponentům a technologiím obou zařízení.
2. Flexibilní připojení: Díky široké škále vstupů a výstupů a podpoře nejnovějších bezdrátových technologií můžete připojit prakticky jakékoli zařízení.
3. Inteligentní ovládání: Ovládejte svůj zvukový systém hlasem nebo prostřednictvím aplikace, ať jste kdekoli doma.
4. Multiroom přehrávání: Seskupte více WiiM Mini zařízení do různých místností a těšte se na synchronizovaný zvuk po celém domě.
5. Vysoká kvalita streamování: S podporou Hi-Res zvuku si vychutnáte každý tón ve vaší oblíbené hudbě s nejvyšší možnou kvalitou.


Tento audio set je ideální pro každého, kdo miluje hudbu a technologie. Je čas posunout váš poslech na vyšší úroveň s EDIFIER R1280T a WiiM Mini!


Specifikace:
R1280T reproduktory:
Celkový výstupní výkon (RMS): 21 W + 21 W.
0,5“ (13 mm) hedvábné kopulovité výškové reproduktory.
4“ (116 mm) středobasové reproduktory.
Prostorový analyzátor zvukového pole, digitální zpracování signálu.
Vstupy: duální RCA.


WiiM Mini Smart Wi-Fi Audio streamer:
Vstupy: dvoupásmová Wi-Fi 2,4/5 GHz, Bluetooth 5.2, AUX IN.
Výstupy: AUX OUT, SPDIF (optický).
Podporované služby online streamování zvuku: Spotify, TIDAL, TuneIn, Deezer, Qobuz, Amazon Music, Pandora, Radio Paradise, iHeartRadio, vTuner, Calm Radio, SoundCloud, SoundMachine.
Podpora: Apple AirPlay2, Works with Alexa, Multi-Room.
Certifikace Hi-Res audio:
- Zvukové signály: až 24bit/192 kHz.
- Výstup AUX: podpora analogových signálů s odstupem signálu od šumu vyšším než 102 dB a poměrem THD+N menším než 0,05 %.
- Výstup SPDIF: podpora digitálních signálů s odstupem signálu od šumu vyšším než 105 dB a poměrem THD+N menším než 0,005 %.
Snadné připojení k Wi-Fi a ovládání pomocí aplikace WiiM Home.


Obsah balení: R1280T set, WiiM Mini set, dálkové ovládání, 3,5 mm – RCA kabel, RCA – RCA kabel, propojovací kabel reproduktorů, návod k použití.
Technické parametry
Typ připojení
RCA
Výkon
42 W
Typ sestavy
2-pásmový
Kmitočtový rozsah od
52 Hz
Kmitočtový rozsah do
20000 Hz
Dálkové ovládání
Ano
Typ zařízení
regálové
Barva
hnědá
Výška produktu
234 mm
Šířka produktu
146 mm
Hloubka produktu
196 mm
Hmotnost produktu
5,2 kg
Šířka krabice
347 mm
Výška krabice
183 mm
Hloubka krabice
441 mm
Hmotnost krabice s produktem
6,17 kg