Všechny kategorie

EDIFIER W820NB Bezdrátová sluchátka

Bezdrátová sluchátka, bluetooth 5.0, dosah až 10 m, doba provozu až 29 h (NC režim zapnutý) / až 49 h (NC režim vypnutý), nabíjení 1,5 h. další informace
Vaše cena: 1 999 Kč
Značka:EDIFIER
Kód6923520242894
DostupnostSkladem
Nejprve zvolte variantu
Bezdrátová sluchátka Edifier W820NB
Sluchátka Edifier W820NB jsou navržena tak, aby vyhovovala různým potřebám uživatelů. Několik režimů vám umožní přizpůsobit jejich výkon vašim potřebám a speciálně navržená kompozitní membrána zajišťuje fantastickou kvalitu zvuku. Díky technologii potlačení šumu můžete volně mluvit po telefonu na libovolném místě. Výhodou sluchátek je také dlouhá provozní doba až 49 hodin.


Pouze vy a vaše oblíbená hudba v nejvyšší kvalitě
Nasaďte si nová sluchátka a ponořte se do světa křišťálově čistého zvuku bohatého na detaily. W820NB mají certifikaci Hi-Res, což znamená, že splňují nejvyšší zvukové standardy. Hybridní technologie ANC eliminuje zbytečný šum, který v kombinaci s titanizovanou kompozitní membránou umožňuje soustředit se na krásu přehrávaných písní.


Pohodlně mluvte po telefonu, ať jste kdekoli
Potlačení šumu má další výhodu - umožňuje vám mluvit po telefonu s lehkostí téměř kdekoli - doma, v práci, v autobuse nebo v obchoďáku. Zapněte režim NC a rozloučte se s nepříjemným šumem - s Edifierem si můžete být jisti, že váš hlas je správně zaregistrován a váš volající vás dokonale slyší.


Různé režimy provozu
Vyberte si z dostupných režimů, které nejlépe odpovídají výkonu sluchátek situaci a vašim očekáváním. Režim Ambient Sound umožňuje poslouchat hudbu bez ztráty kontaktu s okolím - stále budete slyšet oznámení na letišti nebo otázky spolupracovníků dokonale. Herní režim vám umožňuje hrát své oblíbené hry v pohodlí - ultranízká latence znamená, že vás vaši soupeři nezachytí!


Všechny nejdůležitější funkce jsou na dosah ruky
Už nemusíte sáhnout po telefonu, abyste mohli skladbu změnit nebo vypnout hudbu. Sluchátka jsou vybavena několika praktickými tlačítky, která poskytují pohodlný přístup k nejdůležitějším funkcím a nastavením. Můžete například upravit hlasitost, pozastavit a obnovit přehrávání, zpracovávat telefonní hovory, přepínat skladby, vybrat režimy a aktivovat hlasového asistenta.


Mnoho hodin poslechu hudby na jedno nabití
W820NB vám vydrží tak dlouho, jak budete potřebovat. Jsou vybaveny baterií s dlouhou životností, která jim umožňuje vydržet až 29 hodin při vypnutí šumu nebo až 49 hodin, když ji vypnete. Ať už sledujete epizody nebo posloucháte hudbu na dlouhé jízdě vlakem, sluchátka Edifier W820NB vás nezklame!


Stylový design a pohodlí, o kterém sníte
Sluchátka upoutají pozornost moderním minimalistickým designem, který osloví mnoho uživatelů. Nicméně, W820NB jsou nejen stylové, ale také neuvěřitelně pohodlné. Vážící pouze 220 g, můžete je nosit celé hodiny, aniž byste se unavili. Měkké náušnice se pohodlně vejdou do uší bez jakéhokoli tlaku, což vám umožní vychutnat si pohodlí, o kterém sníte.Verze Bluetooth 5.0.
Profily Bluetooth A2DP, AVRCP, HFP.
Podporované kodeky AAC, SBC.
Rozsah Až 10 m.
Doba provozu Až 29h (NC režim zapnutý) /až 49h (NC režim vypnutý).
Doba nabíjení O 1,5h.
Vstup DC 5V 1A.
Frekvenční rozsah 20Hz - 40kHz.
SPL 91 ± 3 dB (A).
Hi-Res Audio standard.
Technologie aktivního potlačení hluku.
Režim okolního zvuku.
Zabudovaný mikrofon.
Potlačení šumu DNN (hluboké neuronové sítě).
Velký měnič s titanovou membránou.
Nízká latence pro herní režim.
Lehká náhlavní souprava zajišťuje pohodlné nošení.
Technické parametry
Typ připojení
bluetooth
Funkce
s mikrofonem
Typ sluchátek
přes ucho (circumaulární)
Barva
černá