Všechny kategorie

Kuchyně - LES ARTISTES

Dobrodružství hravé značky Les Artistes začalo v roce 2017 v Paříži uvedením jejich první řady originálních a barevných izotermických lahví. Jejich jedinečné a trendy designy ihned oslovily širokou veřejnost. Nejenom tím, že svou barvou oživují šeď běžných dní, ale především proto, že snižují plýtvání a dovolují být stále hydratovaní

Náš sortiment této značky je zábavný jako ona sama. Obsahuje nejrůznější druhy termohrnků, cestovních lahví, cestovních termosek na jídlo, porcelánových šálků, ale i nápaditých sítek na čaj nebo potravinových dóz. Je pestrý, nápaditý a z konzumace nápojů a jídla vytváří ještě příjemnější zážitek.

Máte rádi nevšední věci? Pokud vás těší designové kousky, Les Artistes vás zaujme a potěší tím, že je z ekologických a zdravotně nezávadných materiálů.

Nejprodávanější

LES ARTISTES A-1008 Dóza 1,1L

Plastová dóza pro skladování potravin. Vhodné do myčky nádobí, pro mražení potravín až do -20°C resp.po použití v mikrovlnné troubě až do 110 °C. Bez BPA.
159 Kč

LES ARTISTES A-1833 Can'it isotherm 500ml Rouge s-t/Cherry (8883C) 16,5fl.oz

Cestovní izotermický termohrnek francouzské značky LES ARTISTES PARIS je vyrobený z kvalitní nerezové oceli a má objem 500 ml. Tento model ve tvaru plechovky je v moderní červené barvě. Oceníte ho především při cestování, sportu, ale třeba i do práce či do školy. Pokud se vám někdy zdá vaše termoska zbytečně velká a neskladná, pak je tento produkt vhodný právě pro vás. Objem: 500 ml (0,5 l) Materiál: nerez
399 Kč

LES ARTISTES A-1892 Termohrnek Smartmug 200ml

Nerezový termohrnek LES ARTISTES, Smart Mug 200 ml s indikátorem teploty
399 Kč
Řadit dle:
399 Kč
Nejprodávanější
399 Kč
Poslední šance