Všechny kategorie

Péče o tělo - Naipo

Zrodila se v USA, pečuje ale o zákazníky celého světa. Naipo přináší kompletní sortiment produktů zdravotní péče. Cílem této značky je stát se jednou z předních světových značek v segmentu masážních přístrojů – a daří se jí to! Její produkty jsou cenově výhodné a přitom umožňují zdravější životní styl každému.

Wellness je podle Naipo o jednoduchých každodenních zážitcích, které vám pomohou postarat se o sebe a svou rodinu. Jejich inovativní řešení pomáhají k pevnějšímu zdraví a náš sortiment je plný nejověřenějších produktů – masážních límců, pásů, podložek, polštářů, masážních pistolí, vaniček, ale také nejrůznějších jiných masážních zařízení. A protože zdraví začíná správným držením těla, nabízí také klekačky, opěrky a další. 

Udělejte něco pro svou kondici, zdraví a duševní pohodu. Naipo se o vás postará a zajistí vám skvělý pocit.

Nejprodávanější

NAIPO MGMS-LD26 Bederní opěrka

Bederní opěrka NAIPO MGMS-LD26 vhodná k použití doma, v kanceláři nebo v autě.
599 Kč

NAIPO MGC-168 Masážní podložka Shiatsu

Masážní podložka Shiatsu nabízí masáž s vyhříváním. 8 vibrací motoru, 4 možnosti masáže a 3 nastavitelné rychlosti, bodové relaxace. Univerzální použití nejenom do auta.
1 499 Kč

NAIPO MGF-1005 Shiatsu masáž pro chodidla

Shiatsu masáž pro chodidla, přináší celkové uvolnění napětí díky vyhřívání a 2 směrům masáže. Odnímatelný potah nohou, omyvatelný potah, různorodé použití.
1 499 Kč
Řadit dle: