Všechny kategorie

Péče o tělo - Naipo

Zrodila se v USA, pečuje ale o zákazníky celého světa. Naipo přináší kompletní sortiment produktů zdravotní péče. Cílem této značky je stát se jednou z předních světových značek v segmentu masážních přístrojů – a daří se jí to! Její produkty jsou cenově výhodné a přitom umožňují zdravější životní styl každému.

Wellness je podle Naipo o jednoduchých každodenních zážitcích, které vám pomohou postarat se o sebe a svou rodinu. Jejich inovativní řešení pomáhají k pevnějšímu zdraví a náš sortiment je plný nejověřenějších produktů – masážních límců, pásů, podložek, polštářů, masážních pistolí, vaniček, ale také nejrůznějších jiných masážních zařízení. A protože zdraví začíná správným držením těla, nabízí také klekačky, opěrky a další. 

Udělejte něco pro svou kondici, zdraví a duševní pohodu. Naipo se o vás postará a zajistí vám skvělý pocit.

Nejprodávanější

NAIPO MGS-150DC Masážní límec Shiatsu

Masážní límec Shiatsu pro masáž na ramen a krk disponuje 8 hloubkovými masážními uzly. Vyhříváním pronáší teplo do svalů, vazů a šlach a zlepšuje krevní oběh.
1 499 Kč

NAIPO MGP-129M Masážní polštář Shiatsu s vyhříváním

Masážní polštář Shiatsu s vyhříváním a měkkým plyšovým potahem disponuje 4 rotujícími masážními uzly. Domácí použití nebo v autě, autonabíječka součástí balení.
1 399 Kč

NAIPO MGMS-LD26 Bederní opěrka

Bederní opěrka NAIPO MGMS-LD26 vhodná k použití doma, v kanceláři nebo v autě.
549 Kč
Řadit dle:
1 499 Kč
Nejprodávanější
1 399 Kč
Nejprodávanější
1 499 Kč
Nejprodávanější
8 299 Kč
Doprava zdarma
3 999 Kč
Doprava zdarma
3 599 Kč
Doprava zdarma
59 999 Kč
Doprava zdarma
27 990 Kč
Doprava zdarma
4 599 Kč
Doprava zdarma
4 599 Kč
Doprava zdarma