Všechny kategorie

Apple Watch

Nejprodávanější

UNIQ STROVA APPLE WATCH článkový ocelový řemínek 44/42MM - MIDNIGHT černý

Ozdobte zápěstí řemínkem z luxusní kolekce UNIQ Strova určené pro chytré hodinky Apple Watch 44/42 mm. Tenká rychloupínací spona, lehká a odolná konstrukce a nadčasový design potěší nejednoho uživatele při jakékoliv příležitosti. Barva černá.
1 399 Kč

UNIQ STROVA APPLE WATCH článkový ocelový řemínek 44/42MM - STERLING stříbrný

Ozdobte zápěstí řemínkem z luxusní kolekce UNIQ Strova určené pro chytré hodinky Apple Watch 44/42 mm. Tenká rychloupínací spona, lehká a odolná konstrukce a nadčasový design potěší nejednoho uživatele při jakékoliv příležitosti. Barva stříbrná.
1 399 Kč

Uniq Mondain Apple watch 4 Genuine Leather strap 44mm - Royal

Uniq Mondain pro Apple Watch 4 Originální kožený pásek 44mm - Royal (Blue) Vyrobeno z ultra měkké kůže Nappa. NAPPA - známá jako rukavičkářská useň. Jde o kůži, která je zpracována technologií pro rukavičkářské materiály. Vyznačuje se měkkostí, hebkostí je také velice příjemná na omak. Mezi její další přednosti patří, propustnost vzduchu, díky níž se ruka pod řemínkem méně potí. Tento materiál dokáže zvýraznit uvedené vlastnosti i na relativně menším povrchu výrobku. Vnitřní kožená vložka poskytuje maximální pohodlí pro vaše zápěstí. Unikátní bezešvá konstrukce popruhu poskytuje minimalistický design a vzhled. Minimalistická přezka z nerezové oceli odpovídá konstrukci kůže a designu. Premium robustní matné hliníkové konektory umožňují snadnou instalaci a demontáž.
999 Kč
Řadit dle:
369 Kč
Nejprodávanější