Všechny kategorie

Apple Watch

Nejprodávanější

Uniq Mondain Apple watch 4 Genuine Leather strap 44mm - Royal

Uniq Mondain pro Apple Watch 4 Originální kožený pásek 44mm - Royal (Blue) Vyrobeno z ultra měkké kůže Nappa. NAPPA - známá jako rukavičkářská useň. Jde o kůži, která je zpracována technologií pro rukavičkářské materiály. Vyznačuje se měkkostí, hebkostí je také velice příjemná na omak. Mezi její další přednosti patří, propustnost vzduchu, díky níž se ruka pod řemínkem méně potí. Tento materiál dokáže zvýraznit uvedené vlastnosti i na relativně menším povrchu výrobku. Vnitřní kožená vložka poskytuje maximální pohodlí pro vaše zápěstí. Unikátní bezešvá konstrukce popruhu poskytuje minimalistický design a vzhled. Minimalistická přezka z nerezové oceli odpovídá konstrukci kůže a designu. Premium robustní matné hliníkové konektory umožňují snadnou instalaci a demontáž.
999 Kč

UNIQ Proteger pouzdro Apple Watch Series 4 (40mm) matně černé

Ochranný rámeček UNIQ Proteger z kvalitního TPU a polykarbonátu chrání hodinky Apple Watch Series 4 (40mm)před nárazy a škrábanci. Vhodný pro každodenní nošení.
240 Kč

Uniq Mondain Apple Watch kožený řemínek 44/42mm béžový

Výměnný řemínek UNIQ Modain pro Apple Watch 40/38mm z kvalitní kůže perfektně padne k ciferníku hodinek a dodá jim jedinečný styl.
999 Kč
Řadit dle:
240 Kč
Poslední šance
369 Kč
Nejprodávanější