Všechny kategorie

TV, video, audio - Rapoo

Bezdrátový průkopník? Jednoznačně Rapoo! V Česku ne tolik známá značka je lídrem čínského trhu a má jednu z nejmodernějších továren v Asii. Jejich plně automatizovaný výrobní proces nenastavuje jenom vysoká technická a kvalitativní měřítka, ale je také mimořádně udržitelný a ekologický

Jejich devízou jsou periferní zařízení, které lidsky zjednodušeně nazveme jako počítačové příslušenství – myši, klávesnice, náhlavní soupravy (sluchátka), nabíječky a jiné. 

Právě na klávesnicích a myších Rapoo pracují všichni naši zaměstnanci. Považujeme je totiž za opravdu skvělé – ergonomií, designem, materiálovým provedením i chytrými funkcemi. Pakliže hledáte spolehlivé pomocníky do vaší kanceláře, za kvalitu Rapoo se můžeme zaručit.

Nejprodávanější

Rapoo VH200 Black RGB Glow Gaming Headphones

Pohodlná herní sluchátka pro nejen profesionální hráče. Tato sluchátka zajišťují 100% komfort, perfektní ozvučení, zabudovaný mikrofon a jako bonus si můžete vybrat barvu podsvícení.
999 Kč

Rapoo A800 Bluetooth Stereo NFC reproduktor Black

Stereo reproduktor Bluetooth - Bluetooth 4.0 - NFC pro rychlé připojení - Perfektní zvukový zážitek - Zvýšení hudební technologie aptX ™ - Senzor přiblížení - Vícebodové připojení - Kabelový a bezdrátový režim Módní design Světlé a moderní barvy dodávají styl a design vašemu obývacímu pokoji. Senzor přiblížení Podsvícení, které umožňuje snadné ovládání v noci, se zapne okamžitě, jakmile uvedete reproduktor do provozu. Rychlé připojení NFC Spuštění a dokončení připojení Bluetooth bez zapnutí nebo nastavení připojení. Všechno je tak jednoduché. Přenosný a výkonný Technologie opačného vyzáření zvukových vln vám zaručí zvukově čistou a dokonalou hudbu. Bluetooth 4.0 Po připojení zařízení (smartphonu, tabletu nebo počítače) si můžete vychutnat vysoce kvalitní stereofonní zvuk – vše díky technologii Bluetooth. Můžete volat a přijímat hovory prostřednictvím reproduktoru a použít ho jako konferenční telefonní zařízení. Drátový a bezdrátový režim Můžete zvolit drátové nebo bezdrátové připojení. Mezi oběma režimy můžete libovolně přepínat. Připojte dvě zařízení současně Technologie multibodového připojení umožňuje připojit k reproduktoru dvě zařízení Bluetooth. Oba přístroje lze ovládat pomocí reproduktoru. Dlouhá životnost baterie Pouze tři hodiny nabíjení, a pak můžete až 10 hodin vychutnávat poslech vaší oblíbené hudby. Automatické vypnutí Pokud reproduktor nezaznamená podobu 30 min žádný audio vstup, přepne se do režimu offline. Díky této funkci bude reproduktor vždy připraven hrát vaši oblíbenou muziku. Rapoo A800 Bluetooth Stereo NFC Speaker
4 199 Kč
269 Kč
Řadit dle: