Reolink RP-PCT12M SMB PoE profesionální bezpečnostní kamera
Značka:Reolink
Kód6978285031887
DostupnostSkladem
Nejprve zvolte variantu
AI Video Search
Ochrana perimetru a inteligentní detekce událostí
Více možností ukládání záznamů
Odolnost proti všem povětrnostním podmínkám
Specifikace:
Snímací senzor: 1/2,49“ CMOS senzor.
Rozlišení: 4512 x 2512 px (12 MP Ultra HD) při 25 fps.
Objektiv: f=4 mm pevný, F=1,6, s IR-cut filtrem.
Video formát: H.265, H.264.
Zorné pole: 100,4° horizontální, 50,6° vertikální, 123° diagonální.
Infračervené noční vidění: až 30 metrů (LED: 2ks/2.8W/850nm).
Barevné noční vidění: 1ks/4,3W/6500K/600 lumenů.
Obousměrné audio.
Napájení: Power over Ethernet (PoE) - IEEE 802.3af, 48V aktivní, DC 12.0V=1A, <12W.
Připojení: Ethernet, 10M/100Mbps RJ45.
Detekce pohybu, osob, automobilů a zvířat.
Vodotěsnost s certifikací: IP67.
Režim záznamu: záznam spuštěný pohybem (výchozí), plánované nahrávání, nahrávání 24/7.
Živé streamování: prostřednictvím systému VMS.
Podporované OS: Windows, Mac, iOS, Android.
Kompatibilní s Google Assistant.
AI Video Search.
AI ISP.
Inteligentní detekce událostí: odstranění objektu (beta), zapomenutý objekt (beta).
Podpora časosběrných videí (Time-lapse funkce).
Provozní teplota: -30° - +55°C.
Plug & Play.
Technické parametry
Obsahuje baterii
Ano
Kapacita
30 mAh
Typ připojení
PoE
Rozlišení
4512 x 2512 px
Baterie typ
Knoflíková baterie
Odolnost
IP67
Napájení
PoE
Noční vidění
barevné
LED reflektor
ano
Alarm
zvukový
Provedení
Dome
Typ zařízení
exteriérové
Barva
bílá
Výška produktu
117,4 mm
Šířka produktu
103,8 mm
Hloubka produktu
103,8 mm
Hmotnost produktu
0,526 kg
Šířka krabice
140 mm
Výška krabice
160 mm
Hloubka krabice
140 mm