Všechny kategorie

Reolink Duo Series W730 - Duo 2 Wi-Fi bezpečnostní kamera

4K Wi-Fi bezpečnostní kamera, 180° zorný úhel, s chytrou detekcí, barevným nočním viděním a odolností IP66 další informace
Běžná cena: 3 899 Kč Ušetříte: 117 Kč Vaše cena: 3 782 Kč
Značka:Reolink
Kód6975253982172
DostupnostSkladem
Nejprve zvolte variantu
Představujeme vám novou špičkovou bezpečnostní kameru Reolink Duo Series W730 – Duo 2 Wi-Fi, která vám poskytne maximální přehled a zabezpečení vašeho domova či firmy.


Díky unikátní technologii duálních čoček dokáže tato kamera spojit dva pohledy do jednoho bez mezery a realizovat tak skutečnou kombinaci dvou kamer s 180° panoramatickým záběrem. Žádné mrtvé body, jen plynulý obraz, který zachytí každý detail ve vynikajícím 4K Ultra HD rozlišení.


Chytrá detekce pohybu rozpozná nejen osoby a vozidla, ale i vaše domácí mazlíčky. Vestavěný mikrofon a reproduktor umožňují obousměrnou komunikaci, takže můžete na dálku mluvit s příchozími návštěvníky nebo uklidnit svého pejska.


V noci se spolehněte na kombinaci reflektorů a infračervených LED diod, které vám přinesou jasný obraz. Jednoduše přepínejte mezi barevným a černobílým nočním viděním podle potřeby. Dvoupásmová Wi-Fi zajistí stabilní a rychlý přenos obrazu bez rušení.


Unikátní funkce časosběrného snímání vám umožní natočit působivá zrychlená videa východu slunce nebo jiných scenérií v úchvatném 180° záběru. Robustní vodotěsné pouzdro si poradí s jakýmkoliv počasím.


Ukládejte záznamy nepřetržitě, při detekci pohybu nebo podle plánu – na microSD kartu až do 256 GB, síťový videorekordér Reolink NVR nebo FTP server. Vše máte pod kontrolou na dálku přes aplikaci v mobilu nebo počítači.


Nechte se upozornit na jakékoliv nebezpečí pomocí chytrých notifikací do mobilu nebo emailu. Mějte přehled o dění doma i v kanceláři, když zrovna nejste přítomni. Přehrávejte záznamy chytře s pomocí filtrů a časové osy.


S kamerou Reolink Duo Series W730 získáte špičkového strážce s 180° přehledem, 4K Ultra HD rozlišením, chytrou detekcí, obousměrným zvukem, časosběrem a plnou konektivitou. Spolehněte se na prémiovou kvalitu a pokročilé funkce, které ochrání to nejcennější ve vašem životě. Pořiďte si tuto unikátní kameru ještě dnes a užívejte si maximální pocit bezpečí a klidu.


Specifikace:
Rozlišení: 4608x1728 (8 MP), 4K.
Detekce pohybu, osob, automobilů a zvířat.
Zorné pole: 180° horizontální, 60° vertikální.
180° zorný úhel, duální čočky.
Video formát: H.265.
Obousměrné audio.
Infračervené noční vidění: až 30 m (LED: 6ks/20mil/850nm).
Barevné noční vidění: 8ks/5W/6500K/560 lumenů.
Napájení: ze sítě.
Připojení přes Wi-Fi: 2,4 GHz/5 GHz.
Podpora microSD karty: max. 256 GB (není součástí balení).
Voděodolnost s certifikací: IP66.
Podporované OS: PC: Windows, Mac, Smartphone: iOS, Android.
Kompatibilní s Google Assistant.
Režim záznamu: záznam spuštěný pohybem (výchozí), plánované nahrávání, nahrávání 24/7.
Upozornění v reálném čase: pomocí oznámení Push nebo e-mailu.
Živé streamování: pomocí Reolink aplikace v mobilu nebo Reolink Client v počítači.
Podpora časosběrného snímání.


Obsah balení: kamera Duo Series W730, antény, 1 m ethernetový kabel, 4,5 m napájecí prodlužovací kabel, síťový adaptér, montážní podložka, montážní šablona, návod k použití, značka videodohledu, sada šroubků, vodotěsné víko.
Technické parametry
Typ připojení
Wi-Fi
Rozlišení
4608 x 1728 px
Odolnost
IP66
Napájení
síťové
Wi-Fi
5 GHz
Typ zařízení
exteriérové
Barva
bílá
Výška produktu
56 mm
Šířka produktu
103 mm
Hloubka produktu
195 mm
Hmotnost produktu
0,7 kg
Šířka krabice
159 mm
Výška krabice
145 mm
Hloubka krabice
262 mm
Hmotnost krabice s produktem
1,35 kg