Všechny kategorie

Reolink RLK8-810B4-A osmikanálový 4K bezpečnostní set

Osmikanálový 4K bezpečnostní set s rozlišováním obličeje další informace
Běžná cena: 17 999 Kč Ušetříte: 540 Kč Vaše cena: 17 459 Kč
Značka:Reolink
Kód6972489771280
DostupnostSkladem
Nejprve zvolte variantu
4K UHD - zrcadlí váš svět


Zcela futuristická 4K Ultra HD kamera. Tato 4K (8MP) IP kamera RLC-810A se může pochlubit rozlišením pixelů 3840 x 2160 a poskytuje tak nejvyšší kvalitu snímků. Více než jen zachycení obrázků – RLC-810A odráží realitu.
RLC-810A je kamera, která je vybavena inteligentní technologií detekce pohybu, dokáže rozpoznat lidi a vozidla od jiných objektů. Dostávejte upozornění pouze, když se kolem vašeho domu nebo obchodu motá podezřelá osoba nebo auto. Nežádoucí poplachy od pavouků nebo kymácejících se stromů jsou minulostí


Proniknete temnotou
Tma nemá nejmenší šanci tuto 4K CCTV kameru oslepit. Díky 18-ti výkonným infračerveným LED diodám a vylepšené technologii 3D-DNR, dokáže kamera i v noci zachytit každý pohyb potenciálních zlodějů nebo např. zvířat, skákajících přes Váš plot – to vše živě, čistě a nehlučně.
• 18ks infračervených LED diod.
• 30 metrů dosah.


Nepřetržité nahrávání a ochrana
Po přidání do kamerového systému Reolink, může IP kamera RLC-810A nahrávat nejen pohybové záznamy, ale i každou minutu toho, co se stalo ve vašem domě nebo firmě. Nikdy vám nic neunikne.


Kompatibilita
Bezpečnostní kamera RLC-810A PoE nemůže fungovat samostatně a funguje POUZE, když je připojena k 8 kanálovému monitorovacímu systému Reolink nebo NVR.


Zónování (motion zone) = a vytvoříte specifické zóny detekce pohybu
S touto kamerou si můžete sami nastavit citlivost detekce pohybu a také přesně vytyčit prostor, který má kamera zabírat. Pokud si tedy Váš soused nepřeje, aby zorný úhel kamer zasahoval na jeho zahradu, není problém. RLC-810A si nebude sousedovic zahrady všímat. Zařízeno ??


Upozornění
RLC-810A bezpečnostní kamera 4K 8MP dokáže detekovat pohyb a okamžitě vás upozornit prostřednictvím oznámení push, upozornění e-mailem nebo zvuky bzučáku. Můžete přizpůsobit všechny druhy upozornění, aby vyhovovaly vašim potřebám.
Ukládání událostí na kartu Micro SD (volitelné).


Verze 5MP je dodávána se slotem pro paměťovou kartu, kdy můžete vložit kartu Micro SD (až 256 GB), abyste si mohli užít následující funkce:
? Nahrávání a ukládání videí spouštěné pohybem.
? Přehrávání veškeré zaznamenané historie.
? Kamera nevyžadujte žádné předplatné.