Všechny kategorie

Kuchyňské spotřebiče - Tristar

Jednoduché, atraktivní a dostupné a také Pro všechny a všude – právě to o svých domácích spotřebičích říká dnes už známá holandská značka domácích spotřebičů Tristar.

Co najdeme v jejich sortimentu? Nutnosti pro každou domácnost i technické vychytávky, které nám dovolí ušetřit čas – od rychlovarných konvic, mikrovlnek, stolních grilů, přes žehličky, po ventilátory, klimatizace a jiné.

Jejich spotřebiče se prodávají ve více než 63 zemích světa, jsou spolehlivé a přitom cenově dostupné. Možná jejich elektroniku používáte také. Pokud ne, doporučujeme ji, protože produkty Tristar jsou funkční a něco vydrží. 

Nejprodávanější

Tristar MK-2276 Napěňovač mléka

Nerezový napěňovač mléka TRISTAR MK-2276 pro přípravu teplé nebo studené pěny a pro ohřev mléka.
1 299 Kč

Tristar BR-1025 Topinkovač 2 sloty

Chcete mít vždy možnost udělat si dozlatova opečené křupavé topinky? Tak právě pro vás je tu topinkovač Tristar BR-1025. Dokáže připravit vynikající topinky jak z čerstvého, tak zmraženého chleba. Vybavený nahřívačem, díky kterému budete mít křupavé pečivo každé ráno. Požadovanou úroveň opečení jednoduše nastavíte pomocí 6 stupňového přepínače. Nabízí možnost přerušení, kterou lze zastavit opékání kdykoli si přejete. Ve spodní části naleznete vysunutelnou zásuvku na drobky pro snadné čištění přístroje. Kompaktní provedení topinkovače vám ušetří místo na pracovní ploše. Specifikace - termostat 6 možnosti nastavení - nahřívač - má dva sloty - funkce automatického vyskakování, - vyjímatelný tácek na drobky - Automatické vypnutí - úložný prostor pro šňůru - Protiskluzová nohy - Výkon: 800 Watt
599 Kč

Tristar CF-1603 Čokoládová fontána

Čokoládová fontána je ideální pro milovníky čokolády. Tato čokoládová fontána je vybavena rotační nerezovou spirálou a funkcí udržování teploty, která zajistí, že si můžete čokoládové potěšení vychutnávat pěkně dlouho. Plastové provedení. 3 nastavení. Funkce udržování teploty. Přepínač On/off. Indikátor zapnutí. Protiskluzové provedení. Příkon: 32 W.
749 Kč
Řadit dle:
599 Kč
Nejprodávanější
799 Kč
Nejprodávanější
759 Kč
Nejprodávanější
849 Kč
Nejprodávanější
1 399 Kč
Nejprodávanější

Tristar OV-3630 Konvekční trouba 38 L

Poslední šance Doprava zdarma
3 699 Kč
Poslední šance Doprava zdarma

Tristar BP-2637 Palačinkovač 30cm

Poslední šance Nejprodávanější
899 Kč
Poslední šance Nejprodávanější

Tristar OV-3625 Konvekční trouba

Poslední šance Doprava zdarma
3 399 Kč 2 599 Kč
Poslední šance Doprava zdarma
1 249 Kč
Poslední šance