Všechny kategorie

Hygiena - UNIQ

Designová a stylová – taková je značka UNIQ, jejíž motto zní Better by design

V jejich sortimentu najdete především doplňky pro spotřební elektronikuodolná pouzdra či kryty na telefony a tablety, ale také brašny a tašky na notebooky i jiná přenosná zařízení. Nechybí ani náhradní řemínky na chytré hodinky, ochranné kryty na pouzdra na sluchátka, bezdrátové nabíječky či výkonné powerbanky. Ale nejen to! 

Zboží UNIQ je vždy nápadité, inovativní a vylazené do posledního detailu. Pokud máte rádi krásné příslušenství pro elektro, tento brand vás bude bavit!

Nejprodávanější

UNIQ LYFRO Hydro Go Výrobník dezinfekčního prostředku

Výrobník dezinfekčního prostředku, eliminuje 99,9% škodlivých patogenů, 100% přírodní, účinný, úsporný, eco-friendly, bezpečný – nedráždivý a nežíravý
699 Kč

UNIQ LYFRO Capsule UVC dezinfekční pouzdro - bílá

UNIQ LYFRO Capsule je universální sanitární pouzdro s UVC zářením a vnitřní kapacitou 800ml, navržené pro odstranění bakterií z telefonu, sluchátek a dalších přenosných zařízení. Během pěti minut zničí 99.9% bakterií. Pouzdro je nabíjeno USB-C kabelem.
899 Kč

UNIQ LYFRO BEAM kapesní UVC LED dezinfekční hůlka - bílá

UNIQ LYFRO BEAM „Tri-Speed ??UltraUV ™ ? Sanitizujte ve 30s | 60s | 180s Sanitizing Wand Duální bezpečnostní zámek pro bezpečnost dětí. Dvojitá aktivace předních a bočních tlačítek pro zapnutí zařízení, aby se zabránilo náhodnému zapnutí zařízení. Automatické vypnutí / časovač. 3X Wide UV-C LED Design rozšiřuje dosah UV-C světla pro větší dezinfekční plochu. Až 3 hodiny nepřetržitého používání s kapacitou 500 mAh a rychlým 10W nabíjením kabelem USB-C. Digitální časovač automatického vypnutí - BEAM se bezpečně vypne po dokončení režimu dezinfekce. Dodává se s ochranným pouzdrem.
629 Kč
Řadit dle: