Všechny kategorie

UNIQ Revix Evo Reversible Magnetic řemínek pro Apple Watch 41/40/38MM Crepe (růžový/béžový)

Stylový oboustranný řemínek pro Apple Watch 41/40/38 mm, růžový/béžový, voděodolný, s magnetickým zapínáním s ocelovou sponou další informace
Vaše cena: 989 Kč
Značka:UNIQ
Kód8886463688205
DostupnostSkladem
Nejprve zvolte variantu
Představujeme vám UNIQ Revix Evo – revoluční řemínek, který vám nabízí svobodu změny stylu během vteřin, aniž byste museli obětovat spolehlivost a komfort. Tento inovativní řemínek přináší do vašich dní novou úroveň elegance a funkčnosti.


Revix Evo je navržen tak, abyste mohli svůj vzhled přizpůsobit každé příležitosti. Máte chuť na formální vzhled do kanceláře nebo živější styl na víkendové aktivity? S dvoubarevným oboustranným designem můžete snadno přepínat mezi třemi různými způsoby nošení pouhým otočením.


Nejenže tento řemínek vypadá úžasně, ale díky nově vylepšené kovové sponě a dvojitému uzamykacímu mechanismu vám poskytne také maximální bezpečnost. Vaše Apple Watch budou pevně a bezpečně připevněné po celý den, ať už jste v práci, v posilovně nebo na procházce.


Klíčové vlastnosti UNIQ Revix Evo:
1. Styl a elegance: Užijte si dvoubarevný oboustranný design s patentovanými konektory, které umožňují tři způsoby nošení.
2. Bezkonkurenční bezpečnost: Dvojitý uzamykací mechanismus a odolná ocelová spona zajistí, že vaše Apple Watch budou vždy na svém místě.
3. Extrémní odolnost: Silné magnetické uchycení, které je testováno tak, aby odolalo zkoušce tahem až 1,2 kg, umožňuje snadné nastavení délky.
4. Komfort a praktičnost: Vyrobeno z hladkého, voděodolného a omyvatelného silikonového materiálu pro maximální pohodlí.
5. Elegantní vzhled: Povyšte svůj styl s řadou živých odstínů, které vašemu vzhledu dodají energii a šarm.


Specifikace:
Materiál: Silikon a nerezová ocel.
Délka zápěstí: 120-190 mm.
Kompatibilita: Apple Watch 41/40/38mm.
Technické parametry
Pro typ zařízení
Apple Watch
Pro model
velikosti 41/40/38 mm
Barva
růžová
Výška produktu
120 mm
Šířka produktu
32 mm
Hloubka produktu
3 mm
Hmotnost produktu
0,0335 kg
Šířka krabice
82 mm
Výška krabice
215 mm
Hloubka krabice
20 mm
Hmotnost krabice s produktem
0,097 kg