Všechny kategorie

UNIQ COEHL Esme magnetické pouzdro na karty s kompaktním zrcátkem a stojánkem na mobilní telefon, Cream

Magnetické pouzdro na karty se zrcátkem a stojánkem, béžové, elegantní design, všestranná kompatibilita další informace
Vaše cena: 699 Kč
Značka:UNIQ
Kód8886463687383
DostupnostSkladem
Nejprve zvolte variantu
Představujeme vám UNIQ COEHL Esme – Vašeho nového nezbytného pomocníka, který je vhodný pro každodenní použití, je praktický a elegantní.


UNIQ COEHL Esme je navržen s důrazem na multifunkčnost a komfort. Kombinuje v sobě tři klíčové funkce – pouzdro na karty, zrcátko a stojánek – usnadňuje život v každém okamžiku.


Elegantní dvousložkový design nejen, že vypadá skvěle, ale také se snadno otevírá, abyste měli ihned přístup k ultrakompaktnímu zrcátku, které je vždy po ruce pro rychlou kontrolu Vašeho vzhledu. A když je čas na relaxaci nebo sdílení obsahu s přáteli, UNIQ COEHL Esme se promění v praktický stojánek, aby Vám umožnil pohodlné sledování Vašich oblíbených videí bez nutnosti držení telefonu.


Díky kompatibilitě s MagSafe a bezpečnému magnetickému uchycení je tento produkt ideální pro uživatele iPhonu, ale díky přiloženému silikonovému kroužku SnapRing s páskou 3M si ho můžete upevnit i na nemagnetická zařízení či pouzdra.


Proč právě UNIQ COEHL Esme?
1.Univerzální příslušenství 3v1: Spojuje v sobě pouzdro na karty, zrcátko a stojánek, čímž šetří místo a zjednodušuje Vaši výbavu.
2.Bezpečné magnetické uchycení: Díky MagSafe kompatibilitě zůstane pouzdro pevně přichycené k vašemu iPhonu, aniž by hrozilo jeho náhodné odpadnutí.
3.Elegantní a praktický design: Dvousložkový design je nejen krásný na pohled, ale také funkční, umožňuje snadný přístup ke kartám i zrcátku.
4.Hands-free pohodlí: Ať už potřebujete sledovat recept při vaření nebo uskutečnit videohovor, stojánek UNIQ COEHL Esme Vám to umožní.
5.Všestranná kompatibilita: S přiloženým silikonovým kroužkem SnapRing můžete pouzdro připevnit k jakémukoli zařízení nebo pouzdru a využívat jeho výhody kdekoli.
Technické parametry
Barva
béžová
Výška produktu
98 mm
Šířka produktu
65 mm
Hloubka produktu
4 mm
Hmotnost produktu
0,0485 kg
Šířka krabice
90 mm
Výška krabice
164 mm
Hloubka krabice
15 mm
Hmotnost krabice s produktem
0,13 kg